O nas

Nasz zespół do Twojej dyspozycji.

Nasza historia

Jesteśmy rodzinną firma, która działa od ponad 10 lat w branży reklamowej. Zajmujemy się produkcją w szczególności materiałów posm, gadżetów, wyrobów z drewna i metalu, identyfikacją wizualną i reklamą.

Od początku naszej działalności w 2008 roku, niestrudzenie pracowaliśmy aby zdobyć naszą reputację w zakresie jakości, obsługi i niezawodności. Od ponad 10 lat te podstawowe zasady pomagają nam tworzyć prestiżowe projekty. Nasz zespół ekspertów zapewnia najwyższy poziom usług. Zawsze staramy się podążać za światowymi trendami w zakresie projektowania i technologii. Równocześnie cały czas podwyższamy swoje kwalifikacje dzięki licznym szkoleniom

  • Wysoce wyspecjalizowana kadra z wieloletnim doświadczeniem.
  • Najlepsze materiały produkcyjne.
  • Zespół projektowy z najlepszą interpretacją założeń projektowych.
  • Łączenie tradycyjnych metod produkcji z najnowszymi technikami.
  • Dotrzymywanie terminów i szybki kontakt

Nasz zespół

Wenecki Krzysztof

Właściciel

Pasjonat tego co robi w firmie. Aktywny pracownik fizyczny na równi z pozostałymi. Projektant i operator CAD/CAM/CNC. Pracuje z programami CorelDRAW, AutoCAD i innymi.

Wenecka Dorota

Właściciel

„Dobra dusza” firmy. Odpowiedzialna w firmie za obróbkę i wykończenie drobnych elementów.

Wenecki Piotr

Design Department

She has a Bachelor of Science degree in Interior Design and professional experience creating customer residential.

Gordon Miller

Craftsman

He enjoys outdoor activities such as hiking, canoeing and skiing and also love music, photography and campfires.

REKOMENDACJE

“Naszym złotym standardem w zakresie nietypowych realizacji jest praca wykonana przez Waszą firmę.  Zawsze dostarczacie produkty i usługi najwyższej jakości.”

„Zespół, który został przydzielony do realizacji naszego projektu był niezwykle profesjonalny przez cały czas realizacji i zapewnił, że nasze oczekiwania zostały spełnione a nawet przekroczone.”

“Jest piękny! Bardzo dziękuję! Pozwoliłam sobie podać kontakt do Pana kilku zachwyconym regałem znajomym. “ – odpowiedź po wykonaniu loftowego regału na książki.