F.A.Q

Szanujemy Twój czas i wymagania.

DLACZEGO MY?

Naszą wizją jest bycie wiodącym dostawcą usług w naszej branży. Będziemy dążyć do przyciągnięcia, rozwoju i zatrzymania najlepszych ludzi oraz zapewnienia im bezpieczeństwa.

Każdego dnia chcemy zdobywać zaufanie i szacunek naszych klientów, aby mieć pewność, że klient podejmie decyzję o wyborze naszych produktów i usług. Nie ma magicznych recept, ale razem będziemy dążyć do stworzenia dobrego środowiska pracy dla wszystkich.

Naszym celem jest osiągnięcie długoterminowego, zrównoważonego wzrostu poprzez dodawanie do naszej produkcji nowych rozwiązań i technologii oraz bycie prawdziwym partnerem dla naszych klientów.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Ile wykonaliście udanych instalacji?

Od 15 lat wykonujemy 50-75 projektów rocznie. Wolimy wykonać mniejszą ilość projektów, a postawić na jakość finalnego produktu. Nasze realizacje do zobaczenia w zakładce ‚Portfolio’ oraz na naszym facebooku.

W jakich formatach przyjmujecie pliki?

Rysujemy w programie CorelDRAW oraz AutoCAD, przyjmujemy pliki w formatach .cdr .dwg .dxf .ai oraz innych konwertowalnych do tych formatów, odpowiednio zeskalowany.

Czy rysujecie na podstawie rysunków odręcznych?

Tak, tworzymy rysunki na podstawie rysunków i ręcznych zapisów (pomiarów) klienta, usługa w zależności od stopnia skomplikowania jest bezpłatna lub liczona za godzinę pracy grafika.

Czy macie limitowany czas pracy?

Nasi klienci potwierdzają, że realizujemy swoje projekty w terminie, za każdym razem. Jeśli projekt wymaga od nas pracy po godzinach, aby wywiązać się z naszych zobowiązań, zrobimy to. Jeśli zmiany następują w trakcie trwania zlecenia czas zakończenia projektu może się wydłużyć. Zawsze jednak klient jest informowany o sytuacji.

Czy można zobaczyć referencje od Waszych klientów?

Referencje od naszych klientów zamieszczamy na naszej stronie internetowej oraz w portalach społecznościowych. Za zgodą możemy również udostępnić kontakt do klienta, który realizował u nas projekt podobny do Twoich oczekiwań.